KONIEC WAKACJI POCZĄTEK PRACY !!

Po powrocie z gorących Włoch nasza zawodniczka rozpoczyna przygotowania do Mistrzostw Świata, które odbędą się w listopadzie.

Wiemy, że okres w20140724_102806_Richtone(HDR)olny od zawodów spędziłaś we Włoszech. Powiedz nam co Tobie najbardziej podoba się w tym kraju?

Tak, wakacje spędziłam we Włoszech wraz z mężem, głównie na leniuchowaniu i zwiedzaniu lecz nie będę ukrywała, że dałam rade wytrzymać kompletnie bez treningu dlatego czasem biegaliśmy. Bieg w tamtejszych temperaturach jest bardzo wyczerpujący i dlatego czasem przypominał spacer najbardziej we Włoszech podobało mi się to, że w każdym mieście są śliczne parki które są dostosowane do uprawiana sportów. A do tego są piękne słoneczne plaże i zabytki , które mieliśmy okazje zwiedzać w takich miastach jak Modena, Sassuolo, Maranello czy Ravenne.

Jesteś już po wakacjach, więc nadeszła pora na przygotowania do Mistrzostw Świata, powiedz jak one będą wyglądały?

Zaraz po powrocie z Włoch wróciłam do treningów. Dotychczas skupiamy się głównie na sile i wytrzymałości, którą pomaga mi uzyskać Grzegorz Wierzbicki (Underground Gym & Fitness ) oraz mąż Ariel. Ułożyli mi wspólnie bardzo obszerny i wyczerpujący plan treningowy, który już wprowadziłam w życie i cały czas na bieżąco udoskonalamy. Musze przyznać że wymaga to ode mnie dużo samozaparcia. A już od 21 do 28 sierpnia będę na zgrupowaniu Kadry Narodowej w Zakopanym. Na którym z trenerem Kadry Pawłem Pasiakiem ustalimy dalszy tok przygotowań do Mistrzostw Świata w boksie.

Tak więc, życzymy abyś była w jak najlepszej dyspozycji fizycznej i czekamy na Twoje złoto z Mistrzostw Świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*