SANDRA KRUK NA OBCASACH

Dla Sandry Kruk weekend zapowiedział się dość nie standardowo, na czas trwania weekendu musiała odstawić na półkę rękawice bokserskie i założyć obcasy ponieważ została zaproszona na dwie imprezy jedna to Elbląska Gala Sportu 2014, która została zorganizowana w CSE Światowid zaś druga impreza to 53 plebiscyt na najpopularniejszego sportowca warmi i mazur gdzie została zorganizowana w Miejscu Kreatywnej Aktywności Eranova.

62-184616

Elbląska Gala Sportu, która odbyła się w sobotę (01.03) w Światowidzie, była okazją do wyróżnienia oraz nagrodzenia sportowców, którzy osiągali najlepsze wyniki w ubiegłym roku. – Urząd Miejski wspierał, wspiera i będzie wspierał elbląski sport – deklarował prezydent miasta Jerzy Wilk.

Wśród znamienitych gości na tegorocznej Elbląskiej Gali Sportu pojawili się m.in. brązowa medalistka igrzysk olimpijskich z 1960 r Helena Pilejczyk, prezes Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego Kazimierz Kowalczyk oraz trener koordynator kadry Polski łyżwiarzy szybkich Ewa Białkowska.

Sobotni Bal Sportowca podsumowujący 53 Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa zaczął się od mocnego brzmienia. Mowa o występie skrzypaczki Moniki Beszczyńskiej, po występie wspaniałej skrzypaczki nadeszła chwila na którą oczekiwali wszyscy gościa jak i sportowcy a mianowicie ogłoszenie wyników 53 Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych sportowców Województwa.

10 Najpopularniejszych Sportowców Warmi i Mazur:

1)    Mamed Chalidow (MMA Arrachion Olsztyn)

2)    Piotr Hain (siatkówka, Indykopol AZS Olsztyn)

3)    Krzysztof Hołowczyc (automobilizm, Monster Energy X-raid Team)

4)    Joanna Jędrzejczyk (MMA, boks tajski Arrachion Olsztyn)

5)    Karol Zbutowicz (pływanie, Kormoran Olsztyn)

6)    Bogdan Król (sport niepełnosprawnych, Smok Lotos Orneta)

7)    Kacper Kozłowski (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn)

8)    Igor Janik (szachy, KSzach Start Elbląg)

9)    Denis Ambroziak (kajakarstwo, KSC Olsztyn)

10) Sandra Kruk (boks, Kontra Elbląg)

 Nasza elblążanka na olsztyńskiej gali po raz pierwszy została wyróżniona przez czytelników Dziennika Elbląskiego i Gazety Olsztyńskiej, to właśnie dzięki czytelnikom mogła się znaleźć na 53 Plebiscycie, jestem bardzo wdzięczna za te wyróżnienie, że mogłam się znaleźć w pośród najlepszych sportowców naszego województwa jak twierdzi Sandra Kruk.

Po zakończeniu i ogłaszeniu wyników nadeszła chwila na część nie oficjalna a mianowicie na Bal i Szampańska zabawę do białego rana przy zespole MeGa. Najlepsi sportowcy regionu udowodnili, że znakomitą kondycją mogą pochwalić się nie tylko na stadionach i trasach, ale także na parkiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*