Walki

 

 

 

 

  • Remisy(5)
  • Marzia Davide 57kg (Włochy)
    07.06.13 Rzym – Włochy
  • Justyna Żełobowska 57 kg (Niedźwiedź Kętrzyn)
    13.10.12
  • Justyna Żełobowska 57kg (Niedźwiedź Kętrzyn)
    26.06.12 Elblag
  • Aleksandra Paczka 60kg (BKS Gorzów Wlkp.)
    20.12.08 Elbląg
  • Cordio Giacoma 60 kg (Włochy)
    pkt.x3x
    11.09.08 Włochy
  • WYGRANE (69)
  • Sümeyye Cebel (Turcja)
    Pkt 3:0
    03.07.13 Keszthely – Węgry VII Mistrzostwach Unii Europejskiej
  • Wahner Orwella 57 kg(Niemcy)
    Pkt. 16 ; 14
    18.05.13 Hamburgu – Wittenburgu, Niemcy
  • Atanassow Sandra 57 kg (Niemcy)
    Pkt.22 : 10
    17.05.13 Hamburgu – Wittenburgu, Niemcy
  • KABOTA Dulatova 60 kg (Kazachstan)
    Pkt. 19:13
    23.04.13 Warszawa, Turniej im. Feliksa Stamma
  • Jadwiga Stańczyk 57 kg (Carbo Gliwice)
    RSC 4 runda
    10.03.2013 Lublin
  • Aleksandra Banak 57 kg (Polonia Leszno)
    RSC 4 runda
    09.03.2013 Lublin
  • Anna Górnik 57 kg (Walka Zabrze)
    RSC 4 runda
    08.03.2013 Lublin
  • Izabela Patocka 57 kg (Bombardier Gdynia)
    Pkt 3:0
    15.12.12 Elbląg
  • Diana Kulhawik 57kg (Cristal Białystok)
    Pkt AB 1 r
    02.12.12 Grudziądz, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
  • Nabieva 57kg (Ukraina)
    Pkt 4:0
    05.09.12 Nikolaev, Ukraina
  • Lisa Whiteside 57kg (Anglia)
    Pkt 26 : 16
    18.05.12 Qinhuangdao – Chiny, Mistrzostwa Świat
  • Maeva Hammadouche 57kg (Francja)
    Pkt 33 :22
    18.05.12 Qinhuangdao – Chiny, Mistrzostwa Świat
  • Victoria Gurkovieh 57kg (Rosia)
    Pkt 24:19
    18.05.12 Qinhuangdao – Chiny, Mistrzostwa Świat
  • Michalina Podlewska 57kg (WDA Świecie)
    Pkt AB 1r
    17.03.12 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Agata Mleczewska 57kg (Broń Radom)
    Pkt AB 1r
    17.03.12 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Katarzyna Jeziorowska 57kg (PKB Polkowice)
    Pkt RSC 1r
    17.03.12 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Ciechocka Agnieszka 57kg (Sako Gdańsk)
    Pkt 3:0
    17.12.11 Elbląg
  • Patrycja Nalepa 57kg (Wisła Kraków)
    Pkt 4:0
    04.12.11 Grudziądz, Puchar Polski Seniorek
  • Natalia Kowalska 57kg (Karbo Gliwice)
    Pkt 4:0
    03.12.11 Grudziądz, Puchar Polski Seniorek<
  • Sylwia Pel 57kg (Karbo Gliwice)
    Pkt 4:0
    02.12.11 Grudziądz, Puchar Polski Seniorek<
  • Lisa Porter 60kg (USA)
    Pkt 24:17
    18.11.11 Oxnord, USA
  • Walsh 57kg (Irlandia)
    Pkt 16:9
    18.10.11 Rotterdamie -Holandia, Mistrzostwa Europy
  • Nabieva 57kg (Ukrainka)
    Pkt RSC
    15.06.11 Kowel, Ukraina
  • Moroz 57kg (Ukrainka)
    Pkt 3 :0
    12.06.11 Kowel, Ukraina
  • Swietłana Stanewa 57kg (Bułgaria)
    Pkt 19:14
    04.06.11 Katowice, Mistrzostwa Unii Europejskiej
  • Tinę Hahl 57kg (Finlandia)
    Pkt 21-80
    3.06.11 Katowice, Mistrzostwa Unii Europejskiej
  • Duffy Dervia 57kg (Irlandia)
    RSC w 4 rundzie
    02.06.11 Katowice, Mistrzostwa Unii Europejskiej
  • Sagal Adun 57kg (Szwecja)
    Pkt 3-0
    07.05.11 Goteborg,Szwecja
  • Estelle Mossely 60kg (Francja)
    Pkt 7:3
    07.04.11 Warszawa, Turniej im. Feliksa Stamma
  • Stephenn 60kg (USA)
    Pkt 11:6
    06.04.11 Warszawa, Turniej im. Feliksa Stamma
  • Joanna Jędrzejczak 57kg (PIRS Olsztyn)
    pkt 4 : 1
    27.02.11 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Magdalena Kierszke 57 kg (Skorpion Szczecin)
    RSC w 4r.
    26.02.11 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Anna Sikora 57 kg (Gwardia Wrocław)
    RSC w 4r.
    25.02.11 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Agnieszka Chuda 60 kg (Skorpion Szczecin)
    Pkt 4;0
    28.11.10 Grudziądz, Puchar Polski Seniorek
  • Jadwiga Stańczak 60 kg (Concordia Knurów)
    Pkt 4;0
    27.11.10 Grudziądz, Puchar Polski Seniorek
  • Magdalena Konarska-Stanaszek 60 kg (Garda Otwock)
    RSC w 1r.
    26.11.10 Grudziądz, Puchar Polski Seniorek
  • Brace Ashley 57 kg (Walia)
    pkt.17 : 7
    14.09.10 Bridgetown – Barbados, Mistrzostwa Świata
  • Alice Mercedes 57kg (Porto Riko)
    RSC w 2r
    12.09.10 Bridgetown – Barbados, Mistrzostwa Świata
  • Anne Bruselnik 57 kg (Belgia)
    4r. RSCI
    06.08.10 Keszthely – Węgry, Mistrzostwa Unii Europejskiej
  • Gabriele Dinca 57 kg (Rumunia)
    p.p.sek 1xx
    05.08.10 Keszthely – Węgry, Mistrzostwa Unii Europejskiej
  • Jassicę Belder 60 kg (Holandia)
    pkt 8 : 0
    25.06.10 Heraklion – Kreta, „MINOAN CUP”
  • Alexandra Felis 57 kg (Ukraina)
    pkt. 3 : 0
    05.06.10 Kowel, Ukraina
  • Natalie Biryuk 57 kg (Ukraina)
    pkt 2 : 1
    04.06.10 Kowel, Ukraina
  • Viktorię Grukowich 57 kg (Rosja)
    pkt 3 : 0
    03.06.10 Kowel, Ukraina
  • Aleksandra Paczka 60 kg (BKS Gorzów Wlkp. )
    pkt 3:0
    26.03.10 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Kamila Bednarek 60 kg (Lubin)
    RSC 2r
    25.03.10 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Karina Kopińska 60 kg (Dąbrowa Górnicza)
    pkt. 3:0
    29.11.09 Grudziądz, Puchar Polski Seniorek
  • Patrycja Nalepa 60 kg (Wisła Kraków)
    pkt. 3:0
    28.11.09 Grudziądz, Puchar Polski Seniorek
  • Aleksandra Paczka 60 kg (BKS Gorzów Wlkp.)
    pkt 3:0
    17.10.09 Grudziądz, Puchar Polski Seniorek
  • Sylwia Maksym 60 kg (Skorpion Szczecin)
    pkt.3:0
    04.04.09 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Katarzyna Sierpińska 60 kg (Gwardia Warszawa)
    pkt. 3:0
    03.04.09 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Conti 60 kg (Włochy)
    RSC 1r
    15.11.08 Świecie
  • Gulsum Tatar 60 kg (Turcja)
    pkt. 3:0
    10.07.08 Nikolaev – Ukraina, Nikolaev City Cup
  • Karolina Krawczenko 60 kg (Białystok)
    pkt. 3:0
    12.04.08 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Patrycja Nalepa 60 kg (Krak sport Kraków)
    RSC 2 r
    11.04.08 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Daria Walczukiewicz 57 kg (Zagłębie Konin)
    pkt. 3:0
    30.09.07 Toruń
  • Gierriuct 54 kg (Dania)
    RSC 1r
    21.04.07 Nowy Sącz
  • Edyta Tomkiewicz 54 kg (Zatoka Braniewo)
    pkt. 3xx
    25.03.07 Elbląg, Mistrzostwa Warmii i Mazur
  • Anna Majchrowska 54 kg (AKS Strzegom)
    RCS 1r
    25.02.07 Grudziądz, Mistrzostwa Polski juniorek
  • Sylwia Rożko 54 kg (Hetman Białystok)
    AB 1 r
    24.02.07 Grudziądz Mistrzostwa Polski juniorek
  • Bojana Libiszewska 54 kg (DKB Dąbrowa Górnicza)
    pkt. 3:0
    23.02.07 Grudziądz Mistrzostwa Polski
  • Przegrane (27)
  • Marzia Davide 57 kg (Włochy)
    Pkt 2:1
    05.07.13 Keszthely – Węgry VII Mistrzostwach Unii Europejskiej
  • YANA Alekseevna 60Kg (AZE)
    Pkt. 13:12
    24.04.13 Warszawa, Turniej im. Feliksa Stamma
  • Stzandell 57kg (Szwecja)
    Pkt 4:0
    06.09.12 Nikolaev, Ukraina
  • Tiara Brown 57Kg (USA)
    Pkt 21 : 24
    19.05.12 Qinhuangdao – Chiny, Mistrzostwa Świat
  • N’yeetyah Sherman 60kg (USA)
    Pkt 23:23
    17.11.11 Oxnord, USA
  • Mikaela Mayer 60kg (USA)
    Pkt 22:16
    16.11.11 Oxnord, USA
  • Tiara Brown 60kg (USA)
    Pkt 10:20
    15.11.11 Oxnord, USA
  • Victoria Gurkovieh 57kg (Rosia)
    Pkt 13:11
    19.10.11 Rotterdamie – Holandia, Mistrzostwa Europy
  • Victoria Gurkovieh 57kg (Rosja)
    Pkt 1 : 2
    11.06.11 Kowel, Ukraina
  • Karolina Graczyk 60kg (Zagłębie Konin)
    Pkt 16:7
    08.04.11 Warszawa, Turniej im. Feliksa Stamma
  • Karolina Graczyk 60 kg (Zagłębie Konin)
    pkt.0:3
    02.12.10 Zawiercie
  • Yun Kum Ju 57 kg (republika północnej Korei)
    pkt. 6 : 8
    15.09.10 Bridgetown – Barbados, Mistrzostwa Świata
  • Estelle Mosselly 57 kg (Francja)
    pkt. 4 : 1
    07.08.10 Keszthely – Węgry, Mistrzostwa Unii Europejskiej
  • Julia Irmen-Goeldner 60 kg (Niemcy)
    pkt. 2 : 6
    26.06.10 Heraklion – Kreta, „MINOAN CUP”
  • Karolina Graczyk 60kg (Zagłębie Konin)
    pkt. 0 : 1
    21.04.10 Warszawa, Turniej im. Feliksa Stamma
  • Karolina Graczyk 60 kg (Zagłębie Konin)
    pkt. 0:3
    27.03.10 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Danuse Dilhofova 60 kg (Czechy)
    pkt. 0:3
    18.04.09 Istanbul, Turcja
    Uluslarasi ahmet
    comert boks turnuvasi
  • Kinga Siwa 60 kg (Pomorzanin Toruń)
    pkt. 0:3
    05.04.09 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Danuse Dilhofova 60 kg (Czechy)
    pkt. 0:3
    19.09.08 Gliwice, Mistrzostwa Śląska
  • Cordio Giacoma 60 kg (Włochy)
    pkt. 0:3
    13.09.08 Włochy
  • Massagrande Paola 60 kg (Włochy)
    pkt. 0:3
    06.09.08 Liverpool, Anglia
  • Katie Taylor (Irlandia)
    RSC 1r
    08.08.08 Mistrzostwa Unii Europejskiej
  • Danuse Dilhofova 60 kg (Czechy)
    pkt. 3:0
    12.07.08 Nikolaev – Ukraina, Nikolaev City Cup
  • Aleksandra Paczka 60 kg (BKS Gorzów Wlkp.)
    Pkt. 0:3
    13.02.08 Grudziądz, Mistrzostwa Polski Seniorek
  • Cindy Oaain 60 kg (Francja)
    pkt. 0: 3
    17.02.08 Francja
  • Cindy Oaain 60 kg (Francja)
    pkt 0:3
    16.02.08 Francja
  • Natalia Kowalska 57 kg (Karbo Gliwice)
    pkt.0:3
    26.09.07 Pyskowice, Mistrzostwa Śląska

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*