WOLNA !!!

Po długim oczekiwaniu w końcu jestem wolna !!!

Troszkę to trwało i bardzo dużo nerwów i stresu mnie i mojego męża kosztowało. Ale z pomocą życzliwej nam osoby która pomogła w pisaniu tych wszystkich papierków ,doprowadziliśmy sprawę do końca . z tego miejsca chciałabym jej serdecznie podziękować za ogromną pomoc .Ona wie o kogo mi chodzi i nie musze mówić kto to jest . ale również dziękuje Grzegorzowi Wierzbickiemu ( Underground Gym & Fitness ) i Łukaszowi Sałamacha (RehaHolistic – Gabinet Rehabilitacji Medycznej i Terapii Manualnej )  za to że ciągle współpracują ze mną i pomagają mi w rozwijaniu mojej pasji .

A najbardziej chcę podziękować osobą które są dla mnie najważniejsze  na świecie czyli  mojemu mężowi i rodzicom , to tylko dzięki ich wsparciu potrafiłam przetrwać ten ciężki dla mnie czas. kocham was  J . dzięki  również za dobre słowo i wsparcie moim przyjaciołom  Michasiowi Bartkowi Radkowi i Madzi  oraz ludziom którzy we mnie ciągle wierzą i pomagają.

Przez czas załatwiania spraw formalnych z odejściem z klubu sporo ważnych imprez mnie ominęło , ale w życiu wszystko ma swoje miejsce i czas , a nic nie dzieje się bez przyczyny i jeszcze  wszystko jest przede mną  .

Scan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*